NorDan Career

Prisijunkite prie mūsų komandos

Iš visų kuriamų dalykų, labiausiai didžiuojamės savo įkvepiančia komanda.

Tai galimybė prisijungti prie tarptautinės kompanijos su beveik 2200 darbuotojų, kurios kuriami produktai garsėja savo aukšta kokybe. Tai galimybė keliauti ir semtis vertingos patirties 8 pasaulio šalyse.

Savo dėmesį skirdami žmonėms ir suprasdami kiekvieno iš narių svarbą, mes motyvuojame ir nuolat investuojame tiek į asmeninį, tiek į verslo vystymąsi. Kiekviename organizacijos lygmenyje siekiame „Tobulo bendradarbiavimo“ tarp žmonių, procesų ir produktų.

Pas mus sutiksite kvalifikuotus ir motyvuotus kolegas, kurie kiekvieną dieną ieško geriausių sprendimų.

Parašykite mums

Atviros darbo pozicijos

Darbo pobūdis:

  • Serviso atvejų analizė
  • Bendravimas su klientais, konsultavimas
  • Komplektuojančių atsarginių dalių parinkimas ir užsakymas remonto darbams
  • Gaminamos produkcijos technologinio proceso kontrolė ir tobulinimas
  • Esamų ir naujų technologinių sprendimų tobulinimas ir sąnaudų nustatymas

Reikalavimai:

  • Techninis išsilavinimas (statybų inžinerija, mechanika)
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai (Microsoft Office, AutoCad pagrindai)
  • Iniciatyvumas, dėmesys detalėms, orientacija į sprendimų radimą
  • Atsakingumas ir gebėjimas dirbti komandoje
  • Būtinos anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu
  • Patirtis aliuminio/uPVC langų gamybos srityje būtų didelis privalumas

Lauksime Jūsų CV:

Dainius Kubilas dainius.kubilas@nordan.lt

CV galite siųsti ir per „CV Bankas“ platformą:

Serviso inžinierius (-ė) Mažeikiuose, UAB „NorDan“ | CVbankas.lt

  • Aliuminio/uPVC langų ir durų projektų skaičiavimas
  • Komercinių pasiūlymų rengimas
  • Bendravimas su partneriais ir tiekėjais
  • Efektyvus bendradarbiavimas su klientais bei konsultavimas techniniais klausimais

  • Orientacija į rezultatą
  • Teigiamas požiūris ir darbo etika
  • Gebėjimas skaityti techninius brėžinius
  • Dėmesys detalėms, analitinis mąstymas
  • Komandinio ir individualaus darbo įgūdžiai
  • Patirtis aliuminio/uPVC langų, durų projektavime
  • Sapa arba Schueco produktų žinios būtų didelis privalumas

Remigijus Truškauskas
remigijus.truskauskas@nordan.lt

CV galite siųsti ir per CV Bankasplatformą: https://www.cvbankas.lt/uzsakymu-vadybininkas-e-konstruktorius-e-mazeikiuose/1-7022317

  • uPVC ir aliuminio durų bei langų surinkimas.

Mes jums siūlome:

Visas socialines garantijas, pastovų, nuolatinį darbą ir visus reikalingus apmokymus darbo funkcijų atlikimui.

Vilmantas Jasiūnas

vilmantas.jasiunas@nordan.lt

CV galite siųsti ir per CV Bankasplatformą: https://www.cvbankas.lt/darbininke-as-prie-plastikiniu-aliuminiu-gaminiu-surinkimo-linijos-mazeikiuose/1-7058119