NorDan Career

Prisijunkite prie mūsų komandos

Iš visų kuriamų dalykų, labiausiai didžiuojamės savo įkvepiančia komanda.

Tai galimybė prisijungti prie tarptautinės kompanijos su beveik 2200 darbuotojų, kurios kuriami produktai garsėja savo aukšta kokybe. Tai galimybė keliauti ir semtis vertingos patirties 8 pasaulio šalyse.

Savo dėmesį skirdami žmonėms ir suprasdami kiekvieno iš narių svarbą, mes motyvuojame ir nuolat investuojame tiek į asmeninį, tiek į verslo vystymąsi. Kiekviename organizacijos lygmenyje siekiame „Tobulo bendradarbiavimo“ tarp žmonių, procesų ir produktų.

Pas mus sutiksite kvalifikuotus ir motyvuotus kolegas, kurie kiekvieną dieną ieško geriausių sprendimų.

Parašykite mums

Atviros darbo pozicijos

Pagrindinės atsakomybių sritys:

  • Transportavimo planavimas, koordinavimas ir optimizavimas
  • Bendravimas su logistikos terminalais, produkcijos gavėjais užsienio šalyse
  • Pagamintų produktų optimalaus pakavimo ir ženklinimo koordinavimas
  • Skubių siuntų siuntimo koordinavimas
  • Sąskaitų išrašymas klientams

Reikalavimai kandidatui:

  • Gera anglų kalba žodžiu ir raštu
  • Motyvacija greitai mokytis
  • Kompiuteriniai įgūdžiai
  • Atsakingumas ir struktūra darbe
  • PRIVALUMAS: patirtis koordinuojant logistiką

Siūlomos sąlygos:

  • Darbo užmokestis 1600–2000 eurų (bruto)
  • Galimi priedai nuo asmeninių darbo rezultatų ir bendrų įmonės rezultatų
  • Sporto klubų / sveikatingumo paketas
  • Puiki darbo aplinka ir kolektyvas
  • Neribotos augimo galimybės
  • Reikšmingos nuolaidos įmonės gaminamai produkcijai

CV siųskite iki kovo 20 d. kontaktais:

Giedrius Žilėnas

giedrius.zilenas@nordan.lt

Vilmantas Jasiūnas

vilmantas.jasiunas@nordan.lt

Darbo pobūdis:

  • uPVC ir aliuminio gaminių surinkimas
  • Ruošinių parengimas gaminių surinkimui
  • Darbas su modernia, nauja gamybos įranga
  • Darbas pamainomis (rytinė 6:00–14:30 val., popietinė 14:30–23:00 val.)

Reikalavimai:

  • Atsakingumas, darbštumas, sąžiningumas

Mes jums siūlome:

  • Pastovų, nuolatinį darbą tarptautinėje kompanijoje
  • Visas socialines garantijas
  • Mokymus ir kvalifikacijos kėlimą
  • Draugišką kolektyvą
  • Šventes, dovanas darbuotojams ir jų vaikams

Atlyginimas

700-1500 €/mėn. į rankas

Lauksime Jūsų CV:

CV galite siųsti ir per CV Bankasplatformą: https://www.cvbankas.lt/darbininke-as-prie-plastikiniu-aliuminiu-gaminiu-surinkimo-linijos-mazeikiuose/1-7058119