NorDan Sign Factory

Mūsų istorija


Įmonė

Mūsų gamykla Mažeikiuose – viena iš 12 „NorDan“ grupei priklausančių gamyklų, tačiau tik čia yra gaminami produktai iš aliuminio ir uPVC. 1926 m. įkurtą Norvegijos „NorDan“ įmonių grupę („NorDan Gruppen AS“) valdo jau trečioji šeimos karta. Nuo to laiko „NorDan“ tapo viena iš pirmaujančių langų ir durų gamintojų Skandinavijoje bei Jungtinėje Karalystėje. Grupę sudaro 9 dukterinės įmonės, turinčios 12 gamyklų, 30 pardavimo skyrių ir apie 2200 darbuotojų Norvegijoje, Švedijoje, Danijoje, Lenkijoje, Lietuvoje, JK, Airijoje ir Kinijoje. Grupės pardavimų pajamos sudaro apie 270 mln. eurų.

UAB „NorDan“ langus ir duris iš uPVC projektuoja, kuria ir gamina nuo 1994 m., o aliuminio produktus pradėjo gaminti 2018 m. pradžioje. Praeityje mes buvome žinomi kaip „Fauga“ ir „Venta Windows“. 2015 m. tapome tarptautinės „NorDan“ grupės dalimi, o pavadinimą į UAB „NorDan“ pakeitėme 2019 m. pabaigoje. Be to, kad „NorDan“ grupei gaminame langų ir durų sistemas iš aliuminio, Norvegijoje ir Baltijos šalyse parduodame „Venta Windows“ prekės ženklo uPVC produktus.

Kertiniai darbo principai

„NorDan“ veikia remiantis norvegišku šūkiu „Perfekt Samspill” (liet. „Tobulas bendradarbiavimas“). Tai yra esminis faktorius, lėmęs ilgametę „NorDan“ sėkmę ir įkūnijantis idėją, jog tik geriau vienas kitą pažindami, dirbsime efektyviau ir pasieksime visapusišką sinergiją produktų gamyboje, bendradarbiavime su klientais bei tarpusavyje.

Žodis „Perfekt“ reiškia tobulumą, o žodį „Samspill“ išversti yra kur kas sudėtingiau, kadangi norvegų kalboje šis žodis reiškia ir muzikinę harmoniją, ir bendradarbiavimą komandoje, ir sinergiją. „Perfekt Samspill” – visų „NorDan“ grupės įmonių veikimo pagrindas, apimantis bendradarbiavimą komandoje, procesų sinergiją nuo gamybos iki pardavimų.

Vertybės

Atvirumas

Orientacija į veiksmą

Orientacija į žmones

Orientacija į rezultatą

NorDan Company
NorDan Company2
NorDan Company3

Gamyba

Vis didesnį dėmesį skiriant tvarumui, pagrindiniam mūsų verslo elementui, visuose gamybos procesuose stengiamės diegti aplinką bei energiją tausojančius sprendimus, atsinaujinančius išteklius ir perdirbamą žaliavą.

„Perfekt Samspill“ (liet. „Tobulas bendradarbiavimas“) – tai atsakingas santykis su aplinka visuose „NorDan“ produktų gamybos etapuose, kiekviename produktų gyvavimo ciklo žingsnyje.

Mūsų gamyba ir produktai atitinka aukščiausius kokybės ir aplinkos apsaugos standartus:

  • ISO 14001:2015 – aplinkosaugos vadybos sistemos standartas;
  • ISO 9001:2015 – kokybės vadybos standartas;
  • nuo 2014 m. buvo įdiegta efektyvių procesų valdymo sistema „LEAN“;
  • produktai sertifikuoti Norvegijos langų ir durų asociacijos „NDVK“ bei Švedijos „RISE“;
  • aliuminio langai ir durys sertifikuoti Danijos rinkoje ir ženklinami „DVV“;
  • produktai atitinka ES kokybės ir aplinkos apsaugos standartus, yra sertifikuoti bei žymimi CE;
  • produktai yra ženklinami „Fork mark“;
  • gamyboje naudojamų žaliavų kokybė testuota ir patvirtinta ES;
  • produktų savybės yra nurodomos, atsižvelgiant į ES laboratorijose atliktų bandymų rezultatus;
  • produktai taip pat yra reguliariai išbandomi mūsų gamyklos laboratorijoje.