„NorDan“ aliuminio langai išsiskiria skandinavišku dizainu, patogia funkcija, dideliais matmenimis ir patvarumu. Šie produktai yra sukurti atlaikyti atšiauriausias klimato sąlygas, atitinka „pasyvaus namo“ standarte numatytus energijos reikalavimus ir yra lengvai montuojami.

Siekdami mažinti išmetamo CO2 kiekį, languose naudojame aliuminio profilius, išlietus pagal „Hydro" REDUXA technologiją, kurios metu yra naudojama hidroenergija. Tokiu būdu išmetamo CO2 kiekis sumažėja per 50 %, lyginant su išmetamu CO2 kiekiu gaminant standartiškai.

Alu corner sample

Šiluminės izoliacijos lygiai

Mūsų langų sistemose galimi skirtingi šiluminės izoliacijos lygiai, siekiantys 0.7 W/m2K vertę, priklausomai nuo pastato paskirties ir reikalavimų: pradedant nuo standartinio („basic“), pagerinto (SX – „super“), itin aukšto (PX – „extra“) ir baigiant interjerui pritaikytomis neapšiltintomis sistemomis.

Aliuminio profilio konfigūracija:

  1. Poliamido intarpai, sustiprinti stiklo pluoštu, skirti išvengti šalčio tiltui.
  2. Šiluminės izoliacijos užpildai: PX (poliuretanas) arba SX (Sapa Thermo N9), skirti užtikrinti optimalų šiluminį barjerą.
  3. Papildomas šiluminis barjeras tarp stiklo paketo ir profilio, skirtas sumažinti šiluminės energijos pralaidumą.
  4. Šilumos perdavimą ribojančios varčios ir rėmo tarpinės.
  5. Papildomas, šilumos perdavimą ribojantis, barjeras ant rėmo.

Asortimentas ir dizaino galimybės

Kalbant apie dizaino laisvę, su aliuminiu galima įgyvendinti pačius netikėčiausius individualius norus: nestandartines formas, didesnius gabaritus be skersinių, solidžiai atrodančias paviršiaus tekstūras arba platų spalvų pasirinkimą.


Mūsų gaminamų langų asortimentą sudaro atidaromi į vidų langai ir skirtingos kombinacijos: su atvertimo funkcija, tik atverčiami, kombinuoti su fiksuotomis dalimis ir tik fiksuoti. Visos apšiltintos langų sistemos gaminamos naudojant 86 mm gylio profilius. Tuo tarpu neapšiltintoms pagaminti naudojami 50 mm gylio profiliai. Atskirą grupę sudaro ugniai atsparūs fiksuoti langai, atitinkantys EI30 arba EI60 klasę.

Solidumas ir patvarumas

Aliuminio langai ir durys taip pat pasižymi tokiais ilgalaikiais privalumais kaip solidus vaizdas, patvarumas ir ilgaamžiškumas. Remiantys tyrimais, atsižvelgiant į aplinkos sąlygas, aliuminio produktai gali tarnauti ir iki 75 metų, su sąlyga, kad jie bus tinkamai sumontuoti, prižiūrimi, o nusidėvėję komponentai – keičiami. Aukštos kokybės furnitūra užtikrina ne tik lengvą funkcionavimą, bet ir puikų sandarumą.

Paviršiaus dangos

Visi produktai yra padengiami aukštos kokybės milteliniais dažais arba yra anoduojami.

Anodavimas

Paviršiaus anodavimas apskritai yra laikomas pačiu ilgaamžiškiausiu aliuminio profilių paviršiaus dengimo metodu. Juo pabrėžiamas natūralus aliuminio grožis, sutvirtinamas paviršius, kuris tampa atspariu UV spinduliams bei aplinkos poveikiui. Produktų išorinę ir vidinę puses galima anoduoti skirtingomis spalvomis, o apšiltintoms sistemoms anodavimo spalvas galima derinti ir su miltelinio dažymo spalvomis.

Miltelinis dažymas

Galime pagaminti bet kokių spalvų produktus pagal RAL arba NCS paletes, išgaudami tiek 30 %, tiek 70 % siekiantį paviršiaus blizgumą. Apšiltintoms sistemoms galima derinti skirtingas spalvas išorinėje ir vidinėje pusėse, įskaitant jų derinimą su anodavimo metu išgaunamomis spalvomis.

Langų varstymo konfigūracijos

Fixed frame

Fiksuotas

Kipp

Atverčiamas

Tilt before Turn

Atverčiamas ir atidaromas (TBT)

Tilt before Turn Tilt before Turn

TBT+TBT

Tilt before Turn fixed frame

TBT+fiksuotas

Escape

Be dalinimo skersinio

Tilt before Turn over fixed frame

TBT virš fiksuoto

Kipp over Tilt before Turn

Atverčiamas virš TBT

Tilt before Turn over fixed frame fixed frame

TBT jungtas su fiksuotais

Galimos fiksuotų langų formos

NorDan special
NorDan special2
NorDan special3
NorDan special4
NorDan special5
NorDan special6
NorDan special7
NorDan special8

Varstomų langų sistemos

NorDan Alu Profile 1086

Standartinė

Nor Dan Alu Profile 1086 norgeskarm

Norvegiška

Nor Dan Alu Profile 1086 project

Projektinė

NorDan Alu Profile 1050

Neapšiltinta

Fiksuotų langų sistemos

Alu fixed corner std

Standartinė

Alu fixed corner sx

Norvegiška

Alu fixed corner prodject

Projektinė

Alu fixed corner Fire

Atspari ugniai EI30/EI60

Alu fixed corner non

Neapšiltinta

Dokumentai